Tel: +420 724 159 111 Bankovní spojení: Komerční banka 115-628590237/0100

Internetový obchod

Náš internetový obchod se specializuje na dekorativní předměty, bytové i exteriérové doplňky a kovový zahradní nábytek.

V našem sortimentu naleznete svícny, svíčky, aromalampy, figurky, potřeby a dekorace do kuchyně, květinové obaly, umělé květiny, vázy a mnoho dalšího. Jako novinku v našem sortimentu najdete momentálně velice moderní kovové nástěnné dekorace jak do interiéru, tak do exteriéru. Naleznete u nás nejen výrobky za skvělé ceny ale i luxusní designové kousky.
Co se týče zahradního sortimentu, máme v nabídce nejen již zmíněný kovový zahradní nábytek, ale i figurky, obaly na květiny, lucerny, a spoustu dalších zahradních dekorací pro Vaše ještě krásnější zahrádky.
Máme obrovský sezónní sortiment, především co se týče Vánočního zboží, to na e-shop začínáme naskladňovat již během října, abyste měly dostatek času na výběr těch nejkrásnějších dekorací padnoucích do Vašeho domova. Nyní u nás naleznete i svítící LED jeleny a LED kaskády za bezkonkurenční ceny.
Snažíme se jít s trendy a neustále naskladňujeme novinky na náš web, pokud je některé zboží momentálně vyprodané nezoufejte, většinou ho velmi rychle opět doskladníme, nebo si ho můžete objednat s delší dodací dobou přes email.
Chápeme, že se na své objednávky velmi těšíte a proto se je snažíme řešit co nejrychleji a k vzájemné spokojenosti. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na náš email.

Adresa

  • Tyršova 98
  • 262 04 Nová Ves pod Pleší

Spojení

přihlaste se